cloud_logo

Hotové instalace Linuxových služeb!

Šablony

Cloud 4smart.cz podporuje tzv. šablony. Jde o hotové instalace Linuxových prostředí konkrétních služeb, které najdete v nabídce instalačních zdrojů. Součástí našich šablon je instalace SSH démona a přednastavená generická hesla. Díky šablonám lze spustit minimální instalaci Linuxu, telefonní ústřednu, poštovní server nebo jiné řešení během několika sekund.

Seznam všech dostupných instalačních zdrojů najdete na hlavní stránce.

Jak vytvořit virtuální server ze šablony

Postup je velmi jednoduchý. Stačí se přihlásit do administrace, vybrat mezi instalačními zdroji požadovanou šablonu a vytvořit virtuální server. Nyní se můžete přihlásit s pomocí SSH k veřejné IP adrese virtuálního serveru. Informace ke generickým heslům najdete u konkrétní šablony v administraci. Celý proces je záležitostí několika sekund.

Postrádáte konkrétní instalaci?

Jsme připraveni vytvořit pro Vás konkrétní instalaci Linuxového prostředí na žádost. Šablonu pak zařadíme do naší nabídky a Vy ji budete moci kdykoliv použít pro svoje účely.

studio.4smart.cz
wiki.4smart.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace